Royal Para Sayma Makineleri Royal Para Sayma Makineleri Şimdi Ara
Thermal Pos Yazıcı


   SPRT Thermal POS58V Yazıcı

- Baskı Hızı : 50 mm/s
- Baskı Genişliği : 48 mm
- Kağıt : Thermal
- Kağıt Genişliği : 60 mm (Max.)
- Kağıt Kalınlığı : 0.06-0.08 mm
- Barcode : 1D: UPC-A, UPC-E, EAN-13, EAN-8, CODE39, ITF25, CODEBAR
                    CODE93, 2D: PDF417, QR CODE, DATAMATRIX
- Yazılım Uyumu : Windows2000/NT/XP/Vista/Win7/Win8/Win10/Linux/OPOS
- SDK : Android
- Interface : RS-232 / USB / USB+Bluetooth
- Güç : DC7.5V-2A
- Ağırlık : 382 Gr
- Boyutlar(mm) : 150(W) x 122(D) x 93(H)
- Garanti : 24 Ay
- Sertifikalar : CE

Açıklama : Thermal Pos Yazıcı, sitemizdeki ürünlerden Royal N-900 ve Hitachi model kağıt sayma makinesinde veya Royal DB-360 model metal para sayma makinesinde kullanılabilir.
Para Sayma Makineleri Bozuk Para Sayma Makineleri Sahte Para Tespit Dedektörleri Evrak İmha Makineleri İletişim
SPRT Yazıcı
Birim :TL
650.-
Kompresör
Birim :TL
150.-
             
             

Royal Para Sayma Makineleri Hakkında

      Aşağıdaki resim linklerini inceleyin. Benzer bir para sayma makinesine sahipseniz, sorunlarının giderilmesi ve makinenin programının güncellenmesi için bizimle iletişime  geçiniz. Royal  para  sayma  makinelerin  tek ithalatçısı ve yetkili servisi Türkiye'de  Royal Elektronik Ltd.Şti. dir.

Resim Linki 1
Resim Linki 2

Termal Yazıcılar

      Yeni model Royal N-900 kağıt para sayma ve Royal DB-360 metal para sayma makinelerine Termal Yazıcı bağlanabilmektedir. Yazıcı, cihazla verilmemekte ayrıca satılmaktadır.

Yazıcı resmi
Hava Kompresörleri

      İster kağıt para sayma makinesi isterse metal para sayma makinesi sahibi olun her ikisinin de periyodik temizliğe ihtiyacı olacaktır. Temizlik işlemi makinelerin sağlıklı çalışması gereklidir. Makineler  detaylı  olarak sadece güçlü bir hava kompresörüyle temizlenebilir.

Kompresör resmi        1991 Yılında Çin hükümeti tarafından desteklenen Teknoloji şirketleri için olan Torch Program listesinde yer alan partnerimiz, yapılan testlerden sonra para sayma makineleri konusunda dört faydalı model patenti ve oniki adet tasarım patenti almıştır. 1997 Yılında da  Guangdong'da Yüksek Teknoloji Şirketi olarak kabul edildi. Ürünlerinin % 90'ı Avrupa, Amerika ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir. Ürünlerinde CE, ROHS sertifikası, ISO-TSE uluslararası kalite sistemi ve CCC onayı vardır.

Özellikle metal para sayma makineleri konusunda uzman olan  iş ortağımız olan üretici firma, dünyanın dört bir yanındaki dağıtıcılar için büyük miktarlarda kağıt para sayma, bozuk para sayma makineleri ve dedektörler üretmektedir.

 
Pinterest Twitter Royal Technologies + Google Youtube Skype      
  DMCA.com Protection Status    
  Copyright © 2017 Royal Elektronik Ltd.Sti.   Anasayfa / Kağıt Para Sayma / Metal Para Sayma / Dedektörler / Evrak İmha / İletişim